PERCEPTIONAL CHANGES - wystawa dr. Engina Guneya z Ondokuz Mayıs University
01 czerwca 2022

W dniach 30.05-03.06.2022 r. gościmy na naszej uczelni przedstawicieli Ondokuz Mayıs University, Faculty of Fine Art - partnera projektu EcoSET dofinansowanego przez NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej).

Dr Engin Güney w poniedziałek rozpoczął Workshop Action Painting Performance with Music. 45 minut muzyki zostało specjalnie na tę okazję skomponowane przez doktoranta, Mehmet Berk DEMIR.

Obiektem zainteresowania twórcy są zmiany percepcyjne od kultury postmodernistycznej do kultury cyfrowej. Wystawa składać się będzie z dwudziestu jeden obrazów. Trzy z nich powstawały od poniedziałku na naszej uczelni.

Wystawa zostanie otwarta w czwartek, 02.06.2022 r., o godzinie 12:30. Obrazy zostaną symbolicznie przekazane na ręce Jego Magnificencji Rektora.