Ferie z WSP
22 stycznia 2024

W dniach 12-16 lutego Wydział Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych z Bydgoszczy i okolic na twórcze spędzenie wolnego czasu w ramach Ferii z WSP.

Niebawem rozpoczną się ferie zimowe. W województwie kujawsko-pomorskim przypadają one na okres od 12 do 25 lutego. W tym czasie najbardziej kreatywny Wydział na Politechnice Bydgoskiej organizuje szereg warsztatów skierowanych do chętnych, którzy chcą wykorzystać ten czas na rozwój swoich pasji i zainteresowań.

Wykładowcy WSP przygotowali warsztaty:
- VR (virtual reality – wirtualna rzeczywistość),
- introligatorskie,
- projektowania moodboardów,
- kreowania trendów modowych,
- ceramiczne,
- projektowania wnętrz
oraz zajęcia z rysunku, podczas których kandydaci na studia na naszym Wydziale będą mieli możliwość przygotowania swojego portfolio na egzamin wstępny na kierunki prowadzone na WSP.

Zapraszamy w grupach i indywidualnie, osoby, które już zetknęły się ze światem sztuki, jak i te, które chcą go poznać.

Zapisy trwają do 07.02.2024 r. i odbywają się poprzez formularz: https://forms.gle/t944N2GZQYrG1Mdm8

Więcej informacji pod numerem 52 340 87 31.