Otwarcie Wystawy prac studenckich Wydziału Sztuk Projektowych
22 czerwca 2022

11 czerwca o godzinie 18:00 podczas Pikniku z Wydziałem Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej otwarta została wystawa prac studentów Wydziału Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej.

W dniach 11-23 czerwca na parterze spichrza mącznego będzie można zapoznać się z prezentacją wybranych prac studentów Wydziału Sztuk Projektowych.
To doskonała okazja, by zapoznać się z szerokim spektrum realizowanych tematów, poznać efekty działań, które często wychodzą naprzeciw oczekiwaniom otoczenia społeczno-gospodarczego.
Wiele z prezentowanych prac zostało docenionych na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach, niektóre z nich już są zrealizowane, inne będą niedługo. To pokaz wyobraźni i kreatywności, ale osadzonej w realiach wiedzy, jaką gwarantuje uczelnia techniczna.

Kuratorką wystawy jest dr Marta Gębska.