Rozpoczynamy cykl koMEETywa - wykład prof. Agnieszki Ziemiszewskiej
04 października 2024

Na Wydziale Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej rozpoczynamy cykl koMEETywa!

Będą to cykliczne spotkania studentów WSP z zaproszonymi gośćmi - twórcami, projektantami, artystami - praktykami, specjalistami w swoich dziedzinach.

Pierwszym gościem będzie dr hab. Agnieszka Ziemiszewska, prof. PJATK.

Projektantka, nauczycielka akademicki i kuratorka.
Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych wystawach poświęconych projektowaniu graficznemu i plakatowi. Jej prace były prezentowane na wystawach i wydarzeniach na całym świecie.

Kiedy? 10.10.2024 r. o godzinie 13:00
Gdzie? ul. Kaliskiego 7, budynek J, aula 114

Spotkania będą mieć formę prelekcji/wykładu, warsztatów lub wystawy. Studenci będą mieli możliwość poznania drogi twórczej, warsztatu i dorobku artystycznego zaproszonego projektanta.

Każde kolejne ze spotkań będzie dla nich dużą inspiracją, zastrzykiem wiedzy i wskazówką dot. poprowadzenia swojej ścieżki kariery.

Polecamy, zapraszamy!