Studenci Wzornictwa na Targach INNOFORM
22 kwietnia 2024

W dniach 16-18 kwietnia 2024 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbyły się Targi INNOFORM® 2024.

W ramach zajęć dydaktycznych studentów kierunku Wzornictwo (przedmiot Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych) prof. Dariusz Sykutera oprowadził naszych studentów po Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024. Były spotkania na stoiskach firmy HP (druk 3D), InAutom i FANUC (wtryskiwanie), Universal Robots (COBOTY), GRAFORM, SIROPOL, HANPLAST (producenci wyprasek dla branży motoryzacyjnej i globalnych sieci np. IKEA), LIFOCOLOR-FARBPLAST (barwienie tworzyw) i ML Polyolefins (największe przedsiębiorstwo  w Polsce w zakresie wytwarzania regranulatów z PP i PE - recykling mechaniczny) oraz KEYENCE (inżynieria odwrotna, skanery optyczne). Odwiedziliśmy także stoisko Politechniki Bydgoskiej.