Wernisaż wystawy WZORNICTWO PBŚ. DYPLOMY 2024
13 marca 2024

Wernisaż wystawy WZORNICTWO PBŚ. DYPLOMY 2024

We wtorek, 12 marca 2024 r., o godzinie 18.00 w Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy odbył się wernisaż dyplomów inzynierskich i magisterskich studentów kierunku Wzornictwo z Wydziału Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.

Otwarcia wystawy dokonał Dziekan Wydziału Sztuk Projektowych, dr hab. Romuald Fajtanowski, prof. PBŚ oraz dr Ewa Raczyńska-Mąkowska, Kierownik Katedry Wzornictwa. W uroczystości uczestniczyli także: Prorektor ds. rozwoju, Kierownik Biura Rektora, dr hab. inż. Szymon Różański, prof. PBŚ oraz Prodziekan ds. Kształcenia i Spraw Studenckich Wydziału Sztuk Projektowych, dr Dominika Muszyńska-Jeleszyńska, prof. PBŚ.

Wśród znamienitych gości znaleźli się także: Prezydent Bydgoszczy, Pan Rafał Bruski, Plastyk Miasta Bydgoszczy, Pan Marek Iwiński oraz przedstawiciele firmy PESA Bydgoszcz SA.

Podczas wernisażu wręczono nagrody dla studentów, którzy obronili swoje prace w roku akademickim 2023/2024.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym studentom!

Fot. Jakub Głuch