Wystawa końcoworoczna Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ
01 lipca 2024

Wernisaż: 12.07.2024 godzina 18:00
Centrum Nauki i Kultury MŁYNY ROTHERA (ul. Mennica 10, Bydgoszcz)
Wystawa będzie dostępna w dniach: 12–28.07.2024

Zapraszamy na pierwszą wystawę końcoworoczną Wydziału Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej. Ten do niedawna najmłodszy Wydział kształci aktualnie studentów na trzech kierunkach: Architekturze Wnętrz, Komunikacji Wizualnej i Wzornictwie. Interdyscyplinarność Uczelni wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy na naszym wydziale mogą realizować swoje pasje artystyczne i projektowe, rozwijać talenty w wielu obszarach twórczych pod okiem świetnych nauczycieli - praktyków.
Na wystawie prezentujemy wybrane prace studentów wszystkich kierunków ilustrujące szerokie spektrum możliwości jakie stwarza kształcenie na Wydziale Sztuk Projektowych.
To pierwsza taka prezentacja i mamy nadzieję, że stanie się od tej pory coroczną tradycją. Na wystawie będą Państwo mogli obejrzeć prace realizowane na poszczególnych kierunkach, zapoznając się w ten sposób ze specyfiką każdego z nich.
W ramach wernisażu zaprezentowany zostanie również pokaz mody obejmujący projekty studentów Wzornictwa zrealizowane miedzy innymi pod hasłem "Upcykling" oraz prezentujące ubiory zaprojektowane dla studentów kierunku medycznego.

KURATORZY:
dra Ewa Sobczyk / mgr Agnieszka Walther