Otwarte wykłady eksperckie dla studentów WSP
18 października 2023

Zapraszamy na otwarte wykłady eksperckie!

1.    Po co projektantowi myślenie o przyszłości? Czyli Futures Thinking i projektowanie.
Termin: 24.10.2023, godz. 11:30-14:30, Aula A1, budynek Auditorium Novum (kampus PBŚ w Fordonie)

2.    Projektowanie dostępnego świata: Jak wykorzystać wiedzę o projektowaniu uniwersalnym i inkluzywnym w pracy projektowej.
Termin 25.10.2023, godz. 9:45-12:45, Aula A1, budynek Auditorium Novum (kampus PBŚ w Fordonie)

ZAPISY do 22.10.2023 r. do godziny 23:59.

Wykłady poprowadzi Katarzyna Andrzejczyk-Briks.

Historyczka sztuki, kuratorka i wykładowczyni historii sztuki i designu w School
of Form, Uniwersytetu SWPS w Warszawie i Collegium da Vinci w Poznaniu.
Ekspertka zajmująca się analizą trendów i sygnałów zmian w zespole Concordii Design w Poznaniu.  Trenerka i współtwórczyni programu szkoleniowego Dostępny Design.
Wiedzę o zmianach wykorzystuje w pracy z projektantami i firmami do tworzenia nowych, odpowiadających na zmieniające się potrzeby i wartości użytkowników: produktów, usług i doświadczeń.
Wierzy, że wszystko, co zostało zaprojektowane układa się w opowieść o nas – naszych potrzebach, lękach, aspiracjach i marzeniach a projektując teraźniejszość wpływamy także na przyszłość. Dlatego zawsze warto zastanowić się czy jesteśmy dobrymi projektantami przyszłości dla siebie, swoich potomków i planety.

Wykłady będą realizowane w ramach projektu POWR.03.05.00-00-z083/17 NOWOCZESNA I EFEKTYWNA UCZELNIA - kompleksowy rozwój innowacyjnego kształcenia studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i efektywnego zarządzania uczelnią.