Pracownicy WSP na Bydgoskich Dniach Projektowych 2024
01 października 2024

W dniach 10-13 października odbędą się Bydgoskie Dni Projektowe.

Bydgoskie Dni Projektowe to miejski festiwal poświęcony myśli projektowej. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników dizajnu – do projektantek i projektantów, ale i do tych, których charakteryzuje twórcze podejście do życia, którzy lubią otaczać się tym, co piękne. To spotkanie, które pozwala nam zrozumieć, że wszyscy, jako mieszkanki i mieszkańcy miast, współtworzymy przestrzenie publiczne. Miasto natomiast jest wielowarstwową siecią znaczeń, historii i kontekstów.

Jednym z ich głównych nośników są znaki. I to właśnie im poświęcona jest tegoroczna, trzecia już edycja Bydgoskich Dni Projektowych.

Wydział Sztuk Projektowych jest Partnerem tego wydarzenia.

Zapraszamy do Młynów Rothera, w których spotkać będzie można naszych pracowników.

• dr sztuk Agnieszka Fujak w sobotę, 12 października, poprowadzi przegląd portfolio. Obowiązują zapisy.
  • dr sztuk Jakub Elwertowski w piątek, 11 października, poprowadzi warsztaty dla dzieci w wieku 6-11 lat: Projekt w budowie. LEGO w procesie twórczym. Wydarzenie jest biletowane - zapisy