Warsztaty fotograficzne dla studentów WSP
20 października 2023

Zapraszamy na bezpłatne Warsztaty z prezentacji produktów i pracy z modelem dla studentów kierunków projektowych realizowane w ramach projektu POWR.03.05.00-00-z083/17 NOWOCZESNA I EFEKTYWNA UCZELNIA - kompleksowy rozwój innowacyjnego kształcenia studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i efektywnego zarządzania uczelnią.

Interesuje Cię nauka umiejętności praktycznych w zakresie fotografii produktowej, fotografii mody oraz biżuterii, fotografii dokumentalnej oraz reportażowej? Te warsztaty są dla Ciebie!

Kiedy: październik-grudzień 2023 r.
Gdzie: warsztaty stacjonarne
Zapisy: do 25.10.2023, godz. 10:00 za pośrednictwem linków:

Warsztat z fotografii produktowej dla studentów kierunku architektura wnętrz i wzornictwo – 5 osób, 20 h warsztatów i 10 h konsultacji

Warsztat z fotografii mody i biżuterii dla studentów kierunku wzornictwo – 5 osób, 20 h warsztatów i 10 h konsultacji

Warsztat z fotografii kreacyjnej dla studentów kierunku architektura wnętrz – 5 osób, 20 h warsztatów i 10 h konsultacji

Warsztat z fotografii dokumentalnej i reportażowej dla studentów kierunku komunikacja wizualna – 6 osób, 20 h warsztatów