Wykłady eksperckie online /Katarzyna Rzehak/ i wyjazd studyjny /Warszawa/
09 października 2023

Poranne rozmowy o dizajnie
Ikony designu i najsłynniejsi projektanci, racjonalny Bauhaus i szalona włoska grupa Memphis.

Na wykładach Katarzyny Rzehak poznasz najciekawsze zjawiska, postaci i produkty które poprzez wzornictwo zmieniły świat. Zastanowisz się nad tym, czy produkcja przemysłowa to jeden z cudów cywilizacji, czy wręcz przeciwnie i czy projektant może wygrać ze sztuczną inteligencją. Polski design obejrzysz na żywo w Galerii Wzornictwa Polskiego w Warszawie, a skuter Osa i samochody Smyk i Mikrus na zajęciach w Muzeum Techniki.

• Wykłady ekspercie online – poniedziałki i środy 8:00-9:30
  • Wyjazd studyjny – 24.11.2023 Warszawa: Galeria Wzornictwa Polskiego, Muzeum Techniki

Zapisy od 09.10.2023 r. od godziny 12:00 do 13.10.2023 r. do godziny 12:00: https://forms.office.com/e/fsSPNDMgxB

Zadanie realizowane w ramach projektu POWR.03.05.00-00-z083/17 NOWOCZESNA I EFEKTYWNA UCZELNIA - kompleksowy rozwój innowacyjnego kształcenia studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i efektywnego zarządzania uczelnią.